Strony internetowe

Strona internetowa to obecnie wizytówka każdej firmy, instytucji czy wydarzenia. My to rozumiemy - w końcu sami w tym siedzimy. Gdy zaczynacie jakiś projekt, jedną z pierwszych myśli jest zapewne "Musimy mieć stronę internetową". Co sprawia, że strona internetowa przyciąga zamiast odpychać? Składa się na to wiele czynników, takich jak wygląd, przejrzystość, czytelność, schludność czy też intuicyjny interfejs. Skąd pewność, że jesteśmy w stanie to zapewnić? Proste - każdą stronę traktujemy jakbyśmy robili ją dla siebie. To nasze potomostwo, które jak najszybciej chcemy wypuścić w świat!

Co oferujemy?

projekt

Nie masz pomysłu? Żaden problem. Stworzymy dla Ciebie projekt od zera. Coś tam kiełkuje w głowie, ale nie do końca potrafisz to nakreślić? Przedstaw nam swoje pomysły, a razem, wspólnymi siłami, wykreujemy coś wyjątkowego.

wykonanie

Cały proces budowania strony internetowej przeprowadzimy od początku do końca. Stworzymy stronę, z której będziesz zadowolony. Po prostu.

responsywność

Czy wiecie, że około połowy ruchu strony internetowe zawdzięczają urządzeniom mobilnym? Co więcej Google lepiej indeksuje te strony, które są przystosowane do naszych smartfonów i tabletów. W dzisiejszych czasach zwyczajnie nie można sobie pozwolić na brak responsywności online.

panel administracyjny

Chcesz mieć możliwość dokonywania zmian w stronie w każdym momencie? Wstawiać produkty bądź umieszczać aktualności na bieżąco? Żaden problem. Przygotujemy dla Ciebie panel administracyjny, który pozwoli Ci samodzielnie zarządzać stroną.

dostosowanie strony do potrzeb

Prawda jest taka, że nie ma dwóch identycznych stron. Każda potrzebuje innych rozwiązań czy to pod względem użytkownika, czy administratora. My dostosujemy Twoją stronę do wymagań, które nam przedstawisz, tak, aby spełniała wszystkie Twoje potrzeby.

tworzenie treści graficznych

Strony bez grafik są zwyczajnie puste. Wiemy, żeby do tego nie dopuścić. Dlatego też oferujemy dobranie bądź stworzenie odpowiednich grafik, które urozmaicą Twoją stronę internetową.

przebudowę strony

Nie podoba Ci się obecna strona internetowa? Jest przestarzała i już dawno przestała spełniać swój cel? Żaden problem. Czy to całkowita przebudowa, czy drobne zmiany kosmetyczne - możesz na nas liczyć.

Cennik

Podstawowa strona oparta na gotowym szablonie1 000 zł
Taka tam średnia stronka z fajerwerkami10 000 zł
Zaawansowana strona z indywidualnym projektem100 000 zł