Social media

Media społecznościowe to podstawa nowoczesnego marketingu. Sprawnie prowadzone fanpage na portalach przyciągają uwagę klientów i są świetnym sposobem na stworzenie i utrzymanie zainteresowania marką. Zasięg jest właściwie nieograniczony, a za cenę dużo mniejszą niż przy użyciu platform typu Google możemy zyskać znacznie więcej w sytuacji promowania postów.

Co oferujemy?

facebook

Facebook to obecnie podstawa mediów społecznościowych. Jeden z najskuteczniejszych sposobów dotarcia do odbiorców i kontaktu z nimi. Dodatkowo profesjonalnie prowadzony fanpage pozwoli nam na zwiększenie liczby klientów i popularności marki.

twitter

Twitter to jedna z najszybszych form kontaktu z odbiorcami. Potwierdzi to nie tylko wielka rzesza celebrytów, ale także masa przedsiębiorców.

instagram

Przerażają Cię hasztagi, insta stories i co tam jeszcze oferuje instagram? Spokojnie, my mamy to w małym palcu i pomożemy Ci się w tym odnaleźć. #magicwandstudiogotyourback

marketing szeptany

Nie ukrywajmy, nie wszyscy grają czysto. Nasza konkurencja na pewno nie śpi, nie możemy więc pozwolić im zostawić nam w tyle. Poprowadzimy za Was skuteczny marketing szeptany, który skutecznie zwiększy Wam sprzedaż.

Cennik

Prowadzenie profilu na facebook'u1 000 zł