Materiały reklamowe

Fizyczne reklamy są świetnym sposobem na zwrócenie uwagi, a profesjonalnie wykonane materiały reklamowe świadczą o prowadzeniu poważnej firmy. Pomimo wzrostu znaczenia marketingu w sieci, kultura biznesowa cały czas wymaga od nas posiadania wizytówek, czy katalogów w formie papierowej. Zajmiemy się wszystkim, od projekt, przez wykonanie, do druku.

Co oferujemy?

ulotki

Cały czas podstawa reklamy. Najlepszy sposób na przekazanie klientowi podstawowych informacji w szybki, czytelny sposób. Stworzymy zarówno tej najprostsze, dwustronne, jak i składane sześciostronne. Wybór należy do Ciebie.

foldery

Cupcake ipsum dolor sit amet. Pudding tiramisu icing tootsie roll. Apple pie pastry soufflé tootsie roll cheesecake tiramisu gummi bears icing lemon drops. Ice cream tart I love.

wizytówki

Nic tak nie świadczy o profesjonalnym podejściu firmy jak schludna, czytelna wizytówka zawierająca podstawowe informacje kontaktowe.

katalogi

Wszystkie produkty w jednym miejscu, wraz z całkowitym opisem i cennikiem. Niezbędnik, czy to dla klientów hurtowych, czy indywidualnych.

plakaty

Klasyczny sposób reklamy jest często najlepszy. Świetnie sprawdza się zwłaszcza w pomieszczeniach gdzie ludzie spędzają więcej czasu niż tylko krótkie przejście, takich jak poczekalnia.

bannery

Masz już miejsce na banner, nie masz jedynie co tam zawiesić? Zajmiemy się tym.

Cennik

Projekt ulotki300 zł
Projekt wizytówki200 zł