Marketing w sieci

Co zrobić, żeby nasza firma była rozpoznawalna w sieci, by wyświetlała się w wyszukiwarkach po wpisaniu odpowiednich fraz oraz jak tworzyć skuteczne kampanie reklamowe? Umów się z nami na spotkanie a przeprowadzimy Cię po tych pytaniach krok po kroku i wspólnie ustalimy odpowiednie działania dla Twojej firmy.

Co oferujemy?

optymalizacja SEO

Inaczej Search Engine Optimization to optymalizacja strony w taki sposób, by spełniała wymogi wyszukiwarek internetowych, co skutkuje jej lepszym postrzeganiem.

kampanie AdWords

Skutecznym dotarciem do odbiorcy, zwłaszcza gdy zaczynamy swoją przygodę z internetową działanością, są kampanie AdWords. Pomagają naszej stronie wyświetlać się na szczycie wyszukiwarki. Skuteczne dobranie odpowiedniej kampanii nie jest jednak takie proste - łatwo wyrzucić pieniądze w błoto. Na szczęście istnieje Magic Wand Studio.

pozycjonowanie

Pozycjonowanie często utożsamiane jest z SEO. Pozycjonowanie co prawda zawiera w sobie SEO, jednak zależy również od wielu innych czynników. Najpierw sprawdzimy jak obecnie Twoja strona się pozycjonuje, a potem doradzimy co można by w tej kwestii poprawić.

komunikacja mailingowa z klientami

Kampanie mailingowe są obecnie coraz częściej wyłapywane jako spam. Pomożemy Ci tego uniknąć, a jednocześnie zaplanujemy wygląd maila.

Cennik

Optymalizacja SEO1 000 zł
Prowadzenie kampani AdWords1 000 zł
Stworzenie bazy mailingowej1 000 zł