Gadżety reklamowe

Jeśli chcesz, by pamięć o Twojej firmie przetrwała dłużej, niż tylko pierwsze spotkanie, gadżety reklamowe są na to świetnym sposobem. Opatrzone Twoim logo posłużą za doskonały przypominacz dla potencjalnych klientów. Długopis czy pendrive są w końcu używane przez wszystkich. Dodatkowo pieniądze wydane na tego typu rzeczy świadczą o tym, że podchodzimy do sprawy poważnie. Nasz długopis na pewno dostaniecie.

Co oferujemy?

długopisy

Najprostsza a zarazem najlepsza rzecz. Ważna jest również jakość - nie chcemy w końcu, by nasze logo kojarzyło się z długopisem, który wypisał się po miesiącu.

smycze

Gdy tworzysz konferencję dla kilkudziesięciu osób smycze są idealnym rozwiązaniem. Zawiesisz na nich plakietki a jednocześnie dasz uczestnikom doskonały sposób, na odnalezienie się w tłumie i poczucie przynależności.

pendrive'y

Nowoczesny sposób na gadżet. Nie dość, że na pewno się przyda, to jeszcze pomoże naszemu logo zapaść w pamięć.

koszulki z nadrukiem

Gdy ktoś nosi koszulkę naszej firmy, choćby na siłowni, jest duża szansa, że zwróci ona czyjąś uwagę. Zawsze jest to też dobra opcja dla pracowników sklepu czy organizatorów konferencji.

etui

Cupcake ipsum dolor sit amet. Pudding tiramisu icing tootsie roll. Apple pie pastry soufflé tootsie roll cheesecake tiramisu gummi bears icing lemon drops. Ice cream tart I love.

notesy

Robienie notatek na spotkaniach z klientem to ważna rzecz. Jeszcze lepiej to wygląda, gdy robimy je w notesie z własnym logo.

Cennik

Projekt długopisu300 zł
Projekt smyczy200 zł
Projekt pendrive'a200 zł