E-commerce

Sprzedaż internetowa to obecnie ogromna część rynku. Mało który sprzedawca może sobie pozwolić, żeby nie posiadać sklepu internetowego. To jednak czy sklep będzie odpowiednio funkcjonował nie jest wcale takie proste. Wygląd i przejrzystość, intuicyjne zamawianie, czytelne treści a także pozycjonowanie sklepu przez platformy typu Google - to jedne z wielu czynników składających się na sprzedaż w internecie.

Co oferujemy?

tworzenie sklepów internetowych

Spersonalizowane sklepy internetowe to wyzwanie, które lubimy. W końcu nikt nie chce, żeby jego sklep wyglądał jak tysiące innych. Naszym celem jest aby każdy nasz projekt wyróżniał się na tle konkurencji - i to możemy Wam obiecać.

przejrzysty panel administracyjny

Podstawa dobrze funkcjonującego sklepu internetowego. W panelu dodajemy i edytujemy produkty, zarządzamy zamówieniami i śledzimy statystyki sprzedaży. Im jest on bardziej intuicyjny i przejrzysty, tym szybciej i sprawniej się w nim obracamy, co skutukuje przede wszystkim zaoszczędzeniem czasu i niepotrzebnych nerwów.

dostosowanie sklepu do urządzeń mobilnych

Zakupy w środkach transportu publicznego, podczas przerw na lunch czy w trakcie reklam telewizyjnych to świetny sposób na zaoszczędzenie czasu. Sprawimy, by Wasi klienci czuli się swobodnie w Waszym sklepie także na swoich smartfonach.

podłączenie systemu płatności

Przerażają Was techniczne sprawy typu podłączenie płatności? Nie wiecie jak się do tego zabrać? Spokojnie, zrobimy to za Was.

administracja sklepu internetowego

Jesteśmy w stanie zarówno zająć się administracją sklepu, jak i przeprowadzić szkolenie personelu w tym zakresie.

prowadzenie sprzedaży allegro

Allegro to największa platforma sprzedażowa w Polsce. Nawet największe sklepy w naszym kraju wystawiają tam swoje oferty. Dla niektórych jest to nawet jedyne źródło sprzedaży. Pomożemy Wam w to wejść i jeśli będziecie chcieli profesjonalnie poprowadzimy sprzedaż.

prowadzenie sprzedaży przez inne portale

Chcecie sprzedawać swoje produkty na wielu platformach? Możemy Wam w tym pomóc.

Cennik

Stworzenie sklepu internetowego10 000 zł
Administracja sklepu internetowego500 zł
Prowadzenie sprzedaży allegro1 000 zł